Oto kilka najgłośniejszych romansów lat 90., które rozgrzewały serca i plotkarskie rubryki w tamtych czasach.

Kurt Cobain i Courtney Love. Burzliwa relacja lidera Nirvany i wokalistki Hole, pełna namiętności, uzależnień i kontrowersji. Ich miłość zakończyła się tragicznie śmiercią Cobaina w 1994 roku, pozostawiając po sobie wiele pytań i spekulacji.

Reklama

Johnny Depp i Winona Ryder. Młodzi, piękni i utalentowani aktorzy, którzy podbili serca publiczności swoją miłością. Ich związek trwał kilka lat i zaowocował słynnym tatuażem "Winona Forever" na ramieniu Deppa, który po rozstaniu został zmieniony na "Wino Forever".

Tom Cruise i Nicole Kidman. Najgłośniejsze romanse lat 90

Tom Cruise i Nicole Kidman. Jedna z najpiękniejszych par Hollywood, która poznała się na planie filmu "Szybki jak błyskawica". Ich małżeństwo trwało ponad dekadę i przyniosło im dwójkę adoptowanych dzieci, ale ostatecznie zakończyło się rozwodem w 2001 roku.

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow. Złota para Hollywood lat 90., która zaręczyła się po dwóch latach związku. Ich miłość nie przetrwała próby czasu, ale oboje aktorzy odnieśli ogromne sukcesy w swoich karierach.

Hugh Grant i Elizabeth Hurley. Brytyjski aktor i modelka, którzy stworzyli jeden z najgorętszych związków lat 90. Ich relacja przetrwała skandal z prostytutką, w który wplątał się Grant, ale ostatecznie zakończyła się rozstaniem w 2000 roku.

Pamela Anderson i Tommy Lee. Gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista Mötley Crüe, których związek był pełen namiętności, skandali i kontrowersji. Ich ślub odbył się zaledwie kilka dni po poznaniu, a ich prywatne nagranie wideo stało się jednym z pierwszych viralowych skandali internetowych.

Kate Moss i Johnny Depp. Najgłośniejsze romanse lat 90

Kate Moss i Johnny Depp. Supermodelka i aktor, którzy stworzyli jeden z najbardziej ikonicznych związków lat 90. Ich relacja była burzliwa i pełna skandali, ale jednocześnie fascynowała media i fanów na całym świecie.

David i Victoria Beckham. Piłkarz Manchesteru United i Spicetka, którzy pobrali się w 1999 roku i stworzyli jedną z najpotężniejszych par show-biznesu. Ich małżeństwo trwa do dziś i zaowocowało czwórką dzieci oraz licznymi sukcesami zawodowymi.