Heidi Klum ma na swoim koncie wiele miłosnych przejść. Modelka była związana przeważnie z dojrzałymi mężczyznami, ale to u boku młodszego o 16 lat partnera znalazła swoje szczęście.

Tom Kaulitz jest gitarzystą bardzo popularnej grupy Tokio Hotel. 50-letnia Klum została jego żoną pięć lat temu. Teraz udzieliła radiowego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim związku. Jurorka amerykańskiej wersji "Mam Talent!" nie szczędziła w nim słów krytyki swoim byłym partnerom.

Reklama

Dostało się przede wszystkim pochodzącemu z Włoch Flavio Briatore, który jest ojcem 20-letniej Leni, która jest owocem ich związku.Nie zabrakło też odniesień do jej związku z wokalistą Sealem, z którym dzieli ją 10-letnia różnica wieku.

- Spójrz na moją przeszłość. Nie mam typu. Byłam z kimś łysym, naprawdę starym, długowłosym i chudym. Ich osobowości także były bardzo, bardzo różne. Ostatecznie chcesz kogoś, z kim czujesz się dobrze. Kogoś, kto sprawia, że stajesz się dowartościowana, kto jest w ciebie wpatrzony - powiedziała.

Heidi Klum o swoim mężu: Spędzamy godziny w sypialni

Wyznała, że choć nie ma ideału mężczyzny, to właśnie młodszy o 16 lat muzyk spełnił jej oczekiwania. Klum nie ukrywała, że świetnie dogadują się nie tylko na co dzień, ale i w sypialni.

- Spędzamy godziny w sypialni.Jedyne, co muszę zrobić, aby się podniecić, to spojrzenie na mojego męża - powiedziała.

Heidi Klum wyznaje: Próbowałam wielu różnych kiełbasek

Heidi wyznała też, że ma słabość do erotycznych zabawek. Najczęściej sięga po "magiczną różdżkę". Jak nietrudno się domyślić, tak określiła wibrator. Zaznaczyła, że korzysta z urządzenia tylko w wyjątkowych sytuacjach, ponieważ Tom "zawsze jest w stanie odpowiednio się pobudzić".

- Próbowałam wielu różnych kiełbasek. Ale skończyło się na niemieckiej. Niemieckie kiełbaski, co więcej mogę dodać? - mówiła nieskrępowana.