W TVP ponad miesiąc temu rozpoczeły się wielkie zmiany. Na pierwszy ogień poszli dziennikarze "Wiadomości". Chwilę później nowa szefowa "Pytania na śniadanie" sukcesywnie pożegnała wszystkich dotychczasowych prowadzących. Wśród nich znalazł się także Olek Sikora.
Prezenter prowadził "Pytanie na śniadanie" w towarzystwie Małgorzaty Tomaszewskiej. Czy jego odejście z programu oznacza pożegnanie się ze stacją?
Czy Olek Sikora na dobre pożegna się z TVP?
W poniedziałkowy wieczór Sikora na swoim Instagramie poprosił fanów o zadawanie mu pytań. Internauci nie szczędzili mu komplementów, ale jeden z nich postanowił zapytać prezentera o jego zawodową przyszłość.
Aleksander Sikora odpowiedział, że wciąż jest pracownikiem TVP. Co prawda nie odpowiedział, kiedy widzowie zobaczą go na ekranie, ale przyznał, że w planach było m.in. poprowadzenie przez niego finału konkursu Miss World. Dodał także, że bardzo tęskni za "Pytaniem na śniadanie".
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.