Jan Tomaszewski, który świętuje właśnie swoje 76. urodziny, wkrótce ponownie zostanie dziadkiem. Małgorzata Tomaszewska jest już w 9. miesiącu ciąży i oczekuje narodzin swojej pierwszej córeczki.

Reklama

Jan Tomaszewski: Jakby co, to jestem!

Niezwykle popularna prezenterka "Pytania na śniadanie" jest córką jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii. Jan Tomaszewski w 1973 r. "zatrzymał Anglię" podczas pamiętnego meczu na Wembley, w którym Polska zremisowała 1:1 i awansowała do finałów mistrzostw świata.

Prywatnie Tomaszewski był trzykrotnie żonaty, ma dwie córki, Paulinę oraz właśnie Małgorzatę, z której wybitny sportowiec jest wyjątkowo dumny.

Reklama

- W dziennikarstwie i w sporcie codziennie weryfikują nasze umiejętności. Nikt nam niczego nie załatwi, nie poda na tacy, nie da się oszukać. Trzeba mieć talent i ciężko pracować mówił w wywiadzie dla "Gali".

Pomimo że Małgorzata karierę zawdzięcza talentowi i swojej ciężkiej pracy, zawsze może liczyć na pomoc ojca.

- Nie jestem typem ojca kontrolującego, ciekawskiego, więc nie namawiam jej na zwierzenia. Kiedyś powiedziałem Gosi, że jest dorosła i musi sama radzić sobie z problemami. Ale jakby co, to jestem! – zapewniał Jan Tomaszewski.

Małgorzata Tomaszewska: Zrobiłby dla mnie wszystko

Prezenterka, która wraz z ojcem udzieliła wywiadu "Gali" przyznała, że w każde chwili może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony ojca.

- Jeśli działaby mi się krzywda, on wyważy każde drzwi, by mnie ratować. Wiem, że zrobiłby dla mnie wszystko, i takie poczucie daje mi wielkie wsparcie – powiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Reklama

Ojca i córkę łączą wyjątkowo silne więzi. Wszystko wskazuje na to, że równie silne połączą dziadka z wnuczką. Jak donosi portal ShowNews.pl, Jan Tomaszewski już teraz cieszy się, że ponownie zostanie dziadkiem.

- Przyszły dziadek, jest tak samo zachwycony, jak przed laty, kiedy dowiedział się, że na świat przyjdzie jego córka - Gosia. Jest jej największym fanem i wsparciem — powiedział informator serwisu.