Agnieszka Hyży zamieściła wpis w sieci, w którym pożegnała 2-letniego chłopca. To syn jej znajomej, podróżniczki i pisarki Anity Demianowicz znanej z bloga banita.travel. Kobieta od wielu miesięcy walczyła o życie swojego synka. Pokazywała na Instagramie walkę o jego zdrowie. Chłopiec zmagał się z chorobą Krabbego.
Agnieszka Hyży pożegnała syna przyjaciół
Niestety nie udało się go uratować. Agnieszka Hyży postanowiła upamiętnić Noaha wpisem w sieci. Podobnie zrobili inni celebryci. M.in. Tatiana Okupnik, Agnieszka Litwin czy Anna Dereszowska.
Podobno najkrótsze istnienie może zostawić najdłuższy cień. Podobno nie licz się długość życia, lecz ślady, które zostawiamy w sercach innych - napisała Agnieszka Hyży.
Podobno Noah to spokój, nadzieja i siła - potrafi jednoczyć i ratować. Dziś mały wojownik pofrunął wysoko. Był tak krótko, a zostawił ślad głębszy niż niejedno długie życie. Żegnaj mały cudzie - pożegnała chłopca Hyży.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.