Wiadomo już, że po głośnym incydencie Justin Timberlake nie odwołał trasy koncertowej.

Zatrzymanie Timberlake'a

Do zatrzymania gwiazdora doszło dokładnie po północy 18 czerwca w Sag Harbor w stanie Nowy Jork. "Piosenkarz Justin Timberlake został aresztowany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu" - podała lokalna policja.

Reklama

Funkcjonariusze zauważyli wówczas BMW, które nie zatrzymało przy znaku "Stop" i jechało zygzakiem. Okazało się, że pojazd prowadził nie kto inny jak Justin Timberlake, który był pijany.

Skutki zakrapianej kolacji

Jak podał portal TMZ, w poniedziałkowy wieczór Justin Timberlake spotkał się z przyjaciółmi na kolacji w hotelu w Sag Harbor. Około pół godziny po północy opuścił lokal i - jak się później okazało, w stanie nietrzeźwości - wsiadł do samochodu, aby wrócić do hotelu, w którym się zatrzymał. Szybko został przydybany przez stróżów prawa.

Memy "Cry Me a River"

Reklama

Internetowym viralem stało się zdjęcie Justina Timberlake'a z kartoteki policyjnej. Gwiazdor ma na fotografii załzawione oczy wyraźnie wskazujące na stan po spożyciu. Internauci prześcigają się w memach nawiązujących do "Cry Me a River" ("Wypłacz mi taką rzekę"), czyli największego przeboju w karierze wokalisty.