Reklama

"Mała polecajka. Wiem, że wszyscy kochają Marvela, ale jeśli chcielibyście zobaczyć ciekawy film z Ryanem Reynoldsem, to polecam Buried (Pogrzebany - przyp. red.) z 2010! Dobre kino!" - napisał przy okazji Marcin Dorociński.

"Mayday". Marcin Dorociński w obsadzie

Obsada kręconego właśnie w Budapeszcie filmu "Mayday" zapowiada się imponująco. W głównej roli wystąpi Ryan Reynolds ("Deadpool"), a partnerować ma mu Kenneth Branagh ("Morderstwo w Orient Expressie").

W pozostałych znaczących rolach poza Marcinem Dorocińskim wystąpią również Maria Bakalova ("Kolejny film o Boracie") oraz Clark Johnson ("Prawo ulicy").

Za kamerą staną Jonathan Goldstein i John Francis Daley, odpowiedzialni za świetnie przyjęty "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor". Wcześniejsze filmy duetu to "Wieczór gier" i "W nowym zwierciadle: Wakacje".

"Mayday" powstaje dla Apple Original Films, jednak przed premierą w streamingu przewidziana jest dystrybucja kinowa.

Światowa kariera Marcina Dorocińskiego

Polski aktor coraz śmielej poczyna sobie za granicą. Wśród głośniejszych produkcji z jego udziałem znajdują się m.in. seriale Netflixa "Wikingowie: Walhalla" i "Gambit królowej" z Anyą Taylor-Joy, koprodukcja RPA i Niemiec "Cape Town", jak również koprodukcje Polski - z Danią: "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" czy Wielką Brytanią: "303. Bitwa o Anglię".