Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to tancerze, którzy występują w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. Prywatnie są parą. W marcu 2022 roku zaręczyli się a 6 października 2022 r. na świat przyszła ich córka Róża. Niedawno para wzięła ślub cywilny a już niebawem mają powiedzieć sobie sakramentalne "tak" za granicą". Obydwoje mieli pojawić się na na Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

Reklama

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Auto spłonęło

Niestety w drodze na tę imprezę doszło do wypadku. Na swoich profilach na Instagramie opublikowali zdjęcia spalonego samochodu.

Najważniejsze, jesteśmy cali i zdrowi! Myśleliśmy, czy coś pisać, ale może to będzie przestroga dla innych osób. Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy na weekend bez Różyczki i całe szczęście jej z nami nie było. Cała i zdrowa czekała w domu - napisali Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke.

Opisali, co się wydarzyło i poinformowali, że udało im się wyjść z auta zanim zaczęło się palić.

Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie, ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia. Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy was i prosimy, uważajcie na siebie - czytamy.