"Bog Brother" kręcony był w podwarszawskiej wsi "Gołków". To właśnie tam znajdowała się willa, w której uczestnicy show walczyli o główną wygraną. W domu znajdowały się przestronne pokoje, ogród z dwoma basenami, staw pełen ryb i molo.

Reklama

W ostatnich latach willa ta popadała w ruinę. Nikt nie odwiedzał tego miejsca a stan budynku z roku na rok pogarszał się. W 2023 roku miejsce to odwiedziła Justyna Żak, która była uczestniczką ostatniej edycji "Big Brothera".

Pożar w domu "Big Brothera". Co dokładnie się stało?

Nie mogę uwierzyć, w jaką dom przemienił się ruinę. Nie wierzę w to, ruina po prostu (...) Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Tak mi przykro, że ono tak dziś wygląda - napisała w sieci. W środę wieczorem willa spłonęła.

Na około 100 metrach kwadratowych paliły się pozostałości budynku i materiały łatwopalne znajdujące się w dwóch pomieszczeniach - przekazał starszy kapitan Grzegorz Szydłowski ze straży pożarnej w Piasecznie. Choć ogień szybko się rozprzestrzeniał, strażakom szybko udało się opanować sytuację. Nie wiadomo, jaka jest przyczyna pożaru. Smutek po tym, co się stało wyraziła zwyciężczyni jednej z edycji show - Magda Wójcik.

Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest.Mój dom się pali! Ale smutno - napisała.