Blanka stała się rozpoznawalna, gdy wraz ze swoją piosenką "Solo" ruszyła na podbój ubiegłorocznej Eurowizji. Konkursu nie wygrała, ale jej utwór stał się rozpoznawalny i dziś potrafi zanucić go prawie każdy. Teraz hit "Solo" Blanka zaśpiewa podczas Polsat Hit Festiwal. Na co mogą liczyć jej fani?

Reklama

Nie będę na scenie solo, ale z zaproszonymi gośćmi. Będzie to nieco zmieniona, odświeżona wersja tej piosenki. Na razie nie będę zdradzać szczegółów. Zmienimy pewien element choreograficzny i nie tylko, będzie się działo - mówi Blanka w rozmowie z Dziennik.pl.

Blanka oglądała tegoroczną Eurowizję. Co sądzi o Lunie?

Okazuje się, że Blanka oglądała tegoroczną Eurowizję i kibicowała Lunie.

Trzymałam kciuki za Lunę, to była kontrowersyjna Eurowizja, wiele się tam wydarzyło, muzycznie było fajnie, moim faworytem była Francja - wyznaje Blanka.

Zapytana o to, czy cieszy ją fakt, że "Solo" w pewnym sensie trafiło "pod strzechy", odpowiedziała, że dla niej to niesamowite uczucie i spełnienie marzeń.

Ja o tym marzyłam od dziecka, od zawsze. Kocham robić to, co robię- mówi Blanka.

To Blanka robi przed wejściem na scenę

W rozmowie z Dziennik.pl Blanka wyznała, co robi przed wyjściem na scenę.

Zawsze mam wiele prób, a garderoba przed wyjściem na scenę to miejsce, gdzie mogę się wyciszyć, piję dużo wody. Rozgrzewam głos, całe ciało. Daję sobie czas na chwilę medytacji. Nie wyrzucam nikogo z mojej garderoby. Czasem idę do toalety, wkładam słuchawki i mam tam moment tylko dla siebie - mówi Blanka.

Dodaje, że poza wodą, jedyną jej "fanaberią" są wafelki ryżowe w czekoladzie.

Reklama

Nie ma w niej nic specjalnego - mówi.

Co znajdzie się w tym wiosenno-letnim sezonie w jej szafie? Na jakie kosmetyki postawi? Zobaczcie nasze WIDEO.

Trwa ładowanie wpisu