Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek i wokalistek młodego pokolenia. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się nie tylko swoimi zawodowymi dokonaniami, czy podróżami, które uwielbia, ale i miejscem, w którym mieszka.

Reklama

To dwupoziomowy apartament na warszawskim Żoliborzu. Obecnie ta część dzielnicy, w której mieszka Julia Wieniawa jest jedną z najdroższych w stolicy. Za apartament, w którym mieszka celebrytka trzy lata temu trzeba było zapłacić 2 mln złotych.

Tak Julia Wieniawa urządziła swój apartament

Reklama

W apartamencie Julii Wieniawy znajduje się ogromny taras na dachu, który jeśli chodzi o zieleń aranżował znany fotograf, czyli Marcin Tyszka. Julia niedawno zdecydowała się na zmianę aranżacji swojego lokum.

Mieszkanie ma obecnie wystrój w stylu lat 70. Dominują w nim kolory beżowe i brązowe. Nie brakuje też różnych odcieniów zieleni. Meble, które ma w mieszkaniu Julia kosztują ponad 90 tys. złotych.

Nie brakuje także mebli unikatowych, w ulubionym stylu Julii, czyli vintage. Celebrytka zatrudniła także ekspertkę od organizacji przestrzeni, która przereorganizowała jej kuchnię.

Jak Wam się podoba gniazdko Julii Wieniawy?