Katarzyna Ucherska jest aktorką młodego pokolenia. Można było oglądać ją w takich serialach jak "M jak miłość", "Na Wspólnej", czy spektaklach Teatru Ateneum. Aktorka pojawiła się także w jednej z edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Metamorfoza Katarzyny Ucherskiej. Udana?

W rozmowie z Dziennik.pl Katarzyna Ucherska wyznała, co zamierza zmienić w sobie ze względu na nadchodzącą wiosnę.

Reklama

Niebawem idę obciąć włosy, zmieniam fryzurę i myślę, że to mnie zainspiruje do nowych odkryć. Nie mogę się doczekać aż wskoczę w lekkie buty i przewiewne kiecki. Dużo rozświetlacza polecam - powiedziała aktorka.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Okazuje się, że tym razem Katarzyna Ucherska nie będzie obcinała włosów ze względu na rolę, czy spektakl.

Co Katarzyna Ucherska zrobiła z obciętymi włosami?

Po raz pierwszy od dłuższego czasu mogę sobie pozwolić na takie szaleństwo dla siebie samej. Czekałam aż kontynuacje serialowe się skończą, aż zagram wszystkie najtrudniejsze pod względem charakteryzacji spektakle i będę mogła sobie zaszaleć - wyznała w rozmowie z Dziennik.pl.

Katarzyna Ucherska obcięła włosy. Gdzie trafiły? / AKPA

Jak powiedziała tak też zrobiła.

Podczas spotkania z okazji nagrania 200. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Ucherska pojawiła się już w nowej fryzurze. W rozmowie z Dziennik.pl zdradziła co zrobi z obciętymi włosami.

Zabiorę ze sobą i przyniosę do teatru, bo przydają się na tresy. Zazwyczaj oddaję dla Fundacji Rak'n'Roll, ale tym razem zabiorę do Teatru Ateneum - wyznała.