Dorota Szelągowska prywatnie jest córką Katarzyny Grocholi. Zanim ostatecznie została dekoratorką wnętrz, studiowała dziennikarstwo oraz stosowane nauki społeczne.

Dziś możemy ją oglądać w roli prowadzącej programy jak "Dorota was urządzi" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Niebawem w programie "Masterchef Nastolatki".

Reklama

Tak swoją karierę zaczynała Dorota Szelągowska

Okazuje się, że 25 lat temu również próbowała swoich sił w telewizji jako prowadząca "Rower Błażeja".

Instagramowy profil @tele.nostalgia, który znany jest z publikowania zdjęć gwiazd ze starszych polskich produkcji odnalazł kadr z 1998 roku. Fotografia ta pochodzi z planu młodzieżowego programu pt. "Rower Błażeja" emitowanego wówczas na antenie TVP1. I to właśnie Dorota jest jego bohaterką.

Reklama

"Rower Błażeja" - co to za program?

"Rower Błażeja" był jednym z najpopularniejszych programów dla młodzieży, który był emitowany w latach 1998-2004. Dorota Szelągowska była jedną z jego prowadzących, później z kolei stała się wydawcą programu.

Sama jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z 1999 roku, które wywołało duże zainteresowanie wśród internautów. Niektórzy pisali nawet, że pamiętają ją z programu "Rower Błażeja".

1999 rok - zeszły wiek. Szukałam zdjęcia, żeby jakoś zilustrować myśl, która właśnie na mnie niespodziewanie spłynęła. Wiecie jaka jest najprostsza recepta na szczęście? Doskonale pamiętać czas, kiedy marzyło się o tym, co ma się teraz. Ściskam mocno - Wasz Paulo Koelio polskiej budowlanki - napisała wówczas Szelągowska.