Zenon Martyniuk od lat błyszczy na firmamencie disco polo. Zawsze podkreśla, że gdyby nie jego żona, Danuta, nie zaszedłby tak daleko. Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk mają już za sobą 35 lat wspólnego małżeńskiego życia. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy król disco polo postanowił sprawić swojej żonie niezapomniany prezent. Piosenkarz postanowił zaprosić ukochaną do wystąpienia w jego najnowszym teledysku do utworu "Będę zawsze tam, gdzie Ty".

Reklama

Danuta Martyniuk ma nogę w ortezie

Jakiej operacji poddała się Danuta Martyniuk? Mowa o haluksach. Choć to dość pospolitym problem, który dotykają wiele kobiet, to jednak Danusia zdecydowała się na podjęcie radykalnych kroków w walce o zdrowie i komfort życia. Żona discopolowca w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o rekonwalescencji, którą przechodzi po pobycie w klinice, gdzie usunięto jej haluks.

Reklama

Mam teraz nogę w ortezie. Musiałam przejść operację usunięcia haluksa i nie mogę normalnie chodzić. Ból był już tak duży, że nie mogłam odkładać tej operacji. Miałam po prostu problemy z chodzeniem — wyznała Danuta.

Danuta Martyniuk ma w planach drugą operację

Żona Zenka Martyniuka zdradziła, że teraz wyleczyła jedną stopę, druga niestety musi poczekać na swoją kolej.

Zdarzało się, że jak jechałam w dłuższą trasę samochodem, musiałam robić przystanki, by zdjąć buta, pomasować stopę. Nawet w klapkach był problem. [...] Niestety zrobiłam na razie tylko jedną stopę i za jakiś czas będę musiała przejść operację na drugą. Ale warto — opowiadała Danuta Martyniuk w "Fakcie".