Edyta Pazura od lat jest związana z Cezarym Pazurą. Para ma trójkę dzieci. Ich początki nie należały do najłatwiejszych. Wiele osób krytykowało ich nie tylko z racji dzielącej ich różnicy wieku, ale snuło domysły, że Edyta związała się z Czarkiem ze względu na jego popularność i pieniądze.

Reklama

W wielu wywiadach żona aktora tłumaczyła, że nie wiedziała, kim jest jej mąż, gdy poznała go w pociągu. Z czasem ci, którzy nie wierzyli, że ten związek przetrwa próbę czasu, przekonali się, że tak jest. Edyta bywa razem z Cezarym na ściankach, prowadzi swoje biznesy, wychowuje dzieci i prężnie działa w sieci.

Ostatnio zorganizowała sesję Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Edyta nigdy nie stroni od szczerych odpowiedzi, dlatego internauci bardzo często pytają ją prawie o wszystko. Tak było i tym razem. Jedna z fanek postanowiła zapytać ją o przyjaźnie w show-biznesie.

Reklama

Edyta Pazura o świecie show-biznesu: Trzymamy się daleko od afer, kłótni

Edyta wyznała, że unika ścianek i relacji przyjacielskich w świecie rozrywki.

Jesteśmy skupieni na rodzinie, pracy i tym, co kochamy. Robimy swoje, YouTube, podcasty, firma. Trzymamy się daleko od afer, kłótni i tego, co nam zabiera energię. Nawet jeśli ktoś próbuje nas publicznie zaczepiać, omijamy taką osobę z daleka - odpowiedziała Edyta.

Dodała, że nie wie nawet, jacy ludzie tworzą show-biznes, co oznacza, że nie jest zbytnio zainteresowana znajomościami w tych kręgach.